Перемога над «Ріу Аве» стала 10-ю для «Динамо» в гостьових матчах у Лізі Європи (Кубку УЄФА), повідомляє «СЕ».
При цьому динамівці вперше взяли верх над португальцями з великим рахунком.
Раніше з усіх українських команд це вдавалося тільки «Шахтарю», розгромивши в груповому турнірі Ліги чемпіонів-2010/11 «Брагу», причому також на виїзді і також з рахунком 3:0.
