Максиміліан Пронічев: «Так і напишіть, що Тимощук - хороший хлопець»

Футбол України 22 Вересня, 10:52 1128
Максиміліан Пронічев: «Так і напишіть, що Тимощук - хороший хлопець»   | 19-27
Шістнадцятирічний нападник Максиміліан Пронічев, який перейшов влітку в «Зеніт» з «Герти», зазначив, що адаптуватися в пітерському клубі йому допомагають Андрій Аршавін і Анатолій Тимощук.

- Ви зараз тренуєтеся мало не з усіма трьома командами «Зеніту».

- С «Зенітом"-2 все-таки більше. Коли команда їхала на гостьові ігри, тренувався з молодіжкою. Підготовка до сезону ж у мене проходила з першою командою.

- І як там вас прийняли?

- Дуже добре. Всі до мене добре ставилися, Аршавін і Тимощук допомагають, особливо Анатолій. Так і напишіть, що Тимощук - хороший хлопець, - цитує Пронічева «СЕ».