- Ви зараз тренуєтеся мало не з усіма трьома командами «Зеніту».
- С «Зенітом"-2 все-таки більше. Коли команда їхала на гостьові ігри, тренувався з молодіжкою. Підготовка до сезону ж у мене проходила з першою командою.
- І як там вас прийняли?
- Дуже добре. Всі до мене добре ставилися, Аршавін і Тимощук допомагають, особливо Анатолій. Так і напишіть, що Тимощук - хороший хлопець, - цитує Пронічева «СЕ».