Поєдинок між «Дніпром» та «Олімпіком», який відбудеться сьогодні о 21:00, обслужить Юрій Вакс із... Хмельницького, - повідомляє «Футбольный клуб».
Юрій Вакс, якого всі звикли представляти як рефері з Сімферополя, та й на всіх офіційних ресурсах він також досі числиться в Сімферополі, раптом став арбітром з Хмельницького. І саме як представника Хмельницького його призначили на поєдинок «Дніпра» і «Олімпіка».
Як вдалося дізнатися з власних джерел, також «прописку» змінили арбітр ФІФА Анатолій Жабченко та асистент Ігор Альохін. Оскільки проводити регіональні змагання на території тимчасово окупованого Криму у ФФУ можливості немає, то рефері довелося переміститися на континентальну частину України, незважаючи на те, що проживати вони продовжують в Сімферополі.
Також ще три арбітри з нижчих ліг України, після окупації Криму, змінили громадянство і вирушили підкорювати простори нової батьківщини.