Колишній гравець «Шахтаря» побився з одноклубником та в нетверезому стані потрапив у аварію

Світовий футбол 22 Вересня, 13:25 1873
Колишній гравець «Шахтаря» побився з одноклубником та в нетверезому стані потрапив у аварію   | 19-27
Торніке Окріашвілі оскандалився в новому клубі.

Торніке Окріашвілі оскандалився в новому клубі, - повідомляє «Сегодня«.

Екс-гравець «Шахтаря», «Іллічівця» і «Чорноморця» Торніке Окріашвілі відзначився в Бельгії, де зараз захищає кольори «Генка». Футболіст побився з партнером по команді, після чого в стані алкогольного сп'яніння потрапив в автомобільну аварію.

Повертаючись з виїзного поєдинку проти «Кортрейка» (1:1), футболісти вирішили побалувати себе пивом з міні-бару. Повернувшись в Генк, гравці продовжили веселощі в квартирі захисника команди Анеле Нгцонгца.

Між господарем будинку і грузинським гравцем виникла словесна перепалка, яка закінчилась бійкою. Після цього Окріашівілі «під градусом» сів за кермо і відправився додому, проте потрапив в аварію. Поліція заарештувала футболіста. Директор «Генка» Якоб Гюнтер повідомив, що на гравця чекатиме серйозне покарання.