- Сьогодні я не впізнав команду. Зіграли дуже погано. Представили в столиці все погане, що у нас є. Більше нічого не скажу.
- Яку різницю ви бачите між «Динамо» Блохіна і «Динамо» Реброва?
- Я не хочу порівнювати. Це не в моїй компетенції, навіть тому що я сам тренер. Я думаю, Блохін працював, як міг. У нього були хороші ігри, і він патріот «Динамо». Він був сильним футболістом. Я дуже жалкую, що київська преса його кусає постійно. Користуючись нагодою, хочу сказати, що ви всі не праві. На таку людину, яка створила фундамент історії великих перемог київського «Динамо», в інтернеті лити всякий бруд - це непорядно, нечесно і непатріотично. Я думаю, що він вдало тренував збірну України. Єдиний результат на чемпіонаті світу. Є ФІФА, УЄФА - чемпіонат України - це все дурниця, він у світі зайняв 8-е місце. І як футболіст, кращий, який був коли-небудь в Україні і в СРСР. І ви його тут, кияни, кусаєте постійно. Ось це мені, як людині, яка тренує, не подобається. Я думаю, він працював нормально. Нормально - це значить добре. Може він був дипломатичним до футболістів. Думаю, добре було на тренуваннях, а в грі ще краще. І були ігри прекрасні, але в хороших іграх ви не бачили хорошого, а шукали в ньому весь час негатив. Я, як людина з периферії, стежив за цим, і мене це так злило. Це відносно Блохіна.
Реброва, теж пов'язує історія київського «Динамо». Він сильний футболіст, що пограв, набрався досвіду в Європі. Грав на чемпіонаті світу, від нього виходив дух якогось пріоритету, лідера на полі. Забивав багато, вів за собою команду і ці якості він реалізовує, як тренер. Його розвиток видно - маючи хороших гравців, Ребров зробив хорошу ротацію, підібрав людей з характером, які його розуміють. Він організовує свої сучасні технології. Те, що він за ними стежить, видно по грі.
З «Динамо» завжди складно грати - це сильний, футбольний клуб. Ми знаємо, на чому ми стоїмо, який у нас бюджет, від цього ніяк не втекти. Я не хочу на це звалювати провину. Я вичавлюю з футболістів те, чого у них немає, а коли вони підносять те, що сьогодні, то можна десь тут зайти в кут, і повіситись від сорому.
Але Ребров працює в сучасних напрямках. Напевно, він уважно дивився чемпіонат світу, і це його підштовхнуло до командного переміщення. Реактивний, швидкий, добірний чай - грати з «Динамо» дуже складно було. Поливають поле, я це все знав, швидка трава, швидка гра і є відповідальність гравця - Ребров налаштовує, реалізовує сучасні напрямки. Те, що мені не вдається, хоч стрибни, хоч свисни, хоч що - я не зможу це зробити. У нас повільна середня лінія, хави бояться грати, в «Динамо» зовсім інше. І добре виглядає «Динамо», дуже добре. З боку я дивився, хлопці цілий тиждень працювали методично, крім тренувальних занять і техніко-тактичної роботи з м'ячем. Багато працювали методично - показували, розповідали. Нам говорити легко, а їм реалізувати важко. Як можуть Бабенко, Мемешев в конструктивний футбол грати - вони довго думають, повільні. Мемешев має вибух, але він вершник без голови. Бабенко думає, але він повільний, у нього все забрали. У «Динамо» є гравці, вони реалізовують задумане. Нам приємно, що київське «Динамо» розвивається правильно. Це моя оцінка з боку, а порівнювати я не хочу. Блохін це така величина, у Реброва своя величина. Вони хотіли кращого для «Динамо». І я вас прошу, надалі, згадайте, хто такий Блохін. Я з ним майже однолітка. Не можна його більше чіпати - це несолідно. Ось таке прохання від вболівальника волинського футболу.
- Як оціните гру вашої команди?
- Я так майже і уявляв. Ми не змогли протиставити себе. Знали, що «Динамо» буде створювати багато моментів, буде реалізація, особливо права сторона від Ярмоленка, Ленса. Не можу сказати, що Симінін зіграв дуже сильно, але він зіграв достатньо непогано, якби всі його підтримали. Ленс нам створив дуже багато проблем, а Симінін весь час в контакті з ним був, намагався його тримати. Різниця в майстерності велика, але він не випав з гри. Ми не змогли протиставити майстерності поставлену задачу. «Динамо» забило те, що могло, але і не забило м'ячів 5-6, не приховуватимемо. У «Динамо» дуже сильна машина розвивається. Сьогодні я ще дивився «Зорю» і гру з португальською командою, нарахував ще 3 моменти у «Динамо» з португальцями. З «Зорею» у першому таймі «Динамо» мало 3 моменти забити і 6 голів у другому таймі. При всій повазі до «Зорі», вони більш агресивна команда, ніж ми, хоч ми «Зорю» обіграли у Запоріжжі. А сьогодні я не впізнав команду. Якби «Динамо» забило все «Зорі», вони б теж програли з великим рахунком. Я думаю, нам сьогодні пощастило, що 4, а то могли і 8 пропустити.
Нічого не змогли наші зробити, «Динамо» було набагато сильніше. Вони пливуть по тому, струмку, куди рухається сучасний футбол. Просто, надто багато не тримають м'яч, а швидко грають довгими передачами. Ми нічого не могли зробити, логічні передачі. Знали це, але футболісти переплутали, на ці довгі передачі потрібно було виходити, а не на короткі та середні паси, це поламало гру. Ми закономірно програли, засмучений лише, що так беззубо. Ми не б'ємося, намагаємося грати в футбол, за рахунок самовіддачі щось компенсувати... Але будемо готуватися до реваншу, запам'ятайте це.
- Чи додасть сьогоднішній матч мотивації вашій команді, щоб показати більше?
- Звичайно. «Динамо» показало нам сьогодні, як реалізовуються сучасні напрямки. Я вже не зможу заявити нікого, вже трансферне питання закрите. Доведеться з цими гравцями перебудовуватися, щось міняти, щось пробувати. У нас важка гра з «Дніпром» на Кубок, потім Полтава, потім «Шахтар»... Треба з нуля розібратися, дуже важко, але не звикати нам. Будемо старатися проаналізувати урок, вивчити, намагатися бути більш агресивними.