- Які враження від матчу?
- Емоції тільки позитивні. Виграли і досить таки впевнено, тому, в хорошому.
- Перший гол вийшов дуже красивим, Беланда красиво віддав пас. Це така домашня заготовка? Ви вже настільки зіграно себе почуваєте?
- Так, звичайно, Юнес вже більше року в «Динамо», тому ми зігралися вже добре. Стає набагато легше грати.
- Ви пам'ятали, що минулого року «Волинь» відібрала у вас очки на «Олімпійському». Чи були якісь спеціальні налаштування?
- Звичайно, пам'ятали. Для тих, хто забув, поставили на табло цю гру і ми подивилися і побачили, що можуть бути проблеми, якщо недооцінити суперника.
- Учорашня перемога «Зорі» над «Шахтарем» додала позитивних емоцій?
- Звичайно, ми дивилися цю гру, було цікаво, як зіграє «Зоря». В принципі, добре, що відібрали очки у «Шахтаря» і ми наблизилися на одне очко. Тепер головне - не втрачати очки та в грі з «Шахтарем» обіграти їх.
- Минула гра пройшла на поганому полі. Чи швидко відновилася команда?
- У нас хороший медичний персонал, вони проводили багато різних процедур. Досить таки швидко відновилися.
- Відзначають, що ви дуже швидко набрали форму, ви забиваєте майже в кожному матчі. Це нова методика Реброва, фізіотерапевтів, або ви самі налаштувалися?
- Немає ніякої методики. Звичайно, приємно забивати, але так не буде в кожній грі. Коли не забиваєш, тебе критикують, але нічого страшного, треба робити висновки, працювати і через роботу прийдуть голи.
- Тренуєте удари з точки в точку?
- Звичайно, тренуємо. Ті футболісти, які грають на моїй позиції, теж працюють над цим.
- Чи не засмучені тим, що не вдалося відзначитися хет-триком?
- Ні, я задоволений тим, що перемогла моя команда.
- Сьогодні стало відомо, що матч з «Шахтарем» пройде 5-го жовтня. Мало вихідних після «Стяуа». Ваші враження з цього приводу?
- Вихідних не буде напевно, тому що будуть тренування, будемо готуватися до «Шахтарю». В Англії люди грають через два дні на третій, нічого страшного, і показують досить хороший, змістовний футбол.
- У чому причина вашого частого попадання в офсайд?
- Нічого страшного, десять раз потрапили, два не були і забили м'ячі. «Волинь» спеціально так грала, робили спеціально поза грою. Якщо набирати з глибини, то можна було легко подолати це.
- У другому таймі ви здорово пішли від офсайду...
- Я бачив, що я поза грою. Добре, що суддя розібрався, а то буває, що відразу підіймає прапорець і не дає грати.
- Пропущений гол засмутив?
- Мені здається, що «Волинь» все-таки награла на цей м'яч, тому що і в першому таймі у них були стандарти, вони били з них, і в другому таймі, теж Бабатунде бив, але виручив Рибка. У них були всі передумови для гола, вони награли на гол.
- Прокоментуйте гру молоді. Вони, напевно ще сильно нервують?
- Я думаю, що вони не дуже то й нервують, бо бачать, що головний тренер їм довіряє, як би вони не зіграли.
Звичайно, якщо тебе ставлять при якомусь тренері, а потім ти погано зіграв - на цьому може і кар'єра твоя закінчиться, тоді хлопці виходять і в них ноги тремтять, адже вирішується їх майбутнє. А коли вони бачать, що тренер їм довіряє... Так, він може не потрапити в гру, але в наступній все одно є шанси. Тому вони спокійно грають, грають в хороший футбол. У багатьох з них велике майбутнє. Головне - працювати і не зупинятися.
- Женя Хачеріді, нарешті провів свій перший матч після травми. В якому він настрої? І чи готовий допомагати першій команді?
- Нам його не вистачає, ви бачили в тій же грі з «Зорею», де є високі, габаритні нападники. Не можу сказати, що інші наші центральні захисники відрізняються потужністю. Нам дійсно не вистачало його. Я сподіваюся, що в найближчому майбутньому він набере кондиції. Головне, щоб його не турбувало коліно і буде нам допомагати.
- Попереду вільний тиждень. Який графік буде зараз перед поїздкою?
- У тих, хто грав завтра вихідний, у інших тренування. Будемо готуватися в звичайному режимі.
- У «Карпат» змінився тренер. Чи змінилася гра команди?
- Я дивився їх гру з «Металістом», вдома вони досить добре виглядають. Вболівальники їх женуть вперед, вони борються за кожен м'яч, тому там важко грати.
- З вами зараз тренуються гравці дубля. Яке враження вони справляють?
- Багато хорошої молоді, яка дійсно незабаром буде готова виступати за основний склад. Головне, щоб вони не зупинялися. Вони бачать, що тренерський штаб їм довіряє. Це добре для молодих гравців, коли їх підпускають до першої команди, дають потренуватися.
- Хтось виділяється?
- Ті, хто виділяються вже в першій команді.