Сергій Сидорчук: «Думаю, не поступилися ні в чому». ВІДЕО

Динамо Київ 22 Вересня, 22:15 932
Сергій Сидорчук: «Думаю, не поступилися ні в чому». ВІДЕО       | 19-27
Динамівський півзахисник Сергій Сидорчук прокоментував перемогу над луцькою «Волинню».

«Нас попереджували на установці, коли розбирали «Волинь», що вона нав’язує боротьбу та виграє багато підбирань. Ми були готові до цього і намагалися не програти у цьому компоненті. Думаю, не поступилися ні в чому. Це їх сильні сторони. Забрали в них сильну сторону, тому перемогли», - розповів Сидорчук в ефірі програми «Профутбол».