Ігор Суркіс: «Якщо команда продовжить вигравати, будемо вважати, що вони на піку форми». ВІДЕО

Динамо Київ 22 Вересня, 22:41 1171
Ігор Суркіс: «Якщо команда продовжить вигравати, будемо вважати, що вони на піку форми». ВІДЕО     | 19-27
Президент київського «Динамо» Ігор Суркіс оцінив гру своїх підопічних у матчі проти «Волині» (4-1).

«Мені дуже сподобалася гра. Перш за все, через те, що дуже важкий переліт був, грали 3-и дні тому, встигли відновитися, вийшли із бажанням та продемонстрували свої сильні якості. Грали з першої до останньої хвилини. Вболівальник, які прийшли, вважаю, отримали задоволення сьогодні. Чудові м’ячі.

З кожною грою, я бачу, що команда набирає, команда розуміє тренерські задумки. Мене дуже радує, що виходить молодь та не псує картинку на футбольному полі. Це мене більш за все радує.

Пік форми завжди кажуть, коли команда виграє. Якщо команда продовжить вигравати, будемо вважати, що вони на піку форми. Сьогодні, на мою думку, хороші кондиції після такого важкого перельоту. Я літав з командою і на собі відчув це. Знаходячись 3-и години в аеропорті, потім поки з допінгу приїхали, потім переліт чотири з половиною години, не спали добу… Потім, ще й трагічні обставини, всі поїхали на похорон Андрія Гусіна. Тому, відновитися, показати хорошу гру, будівничу в атаці це дорогого коштує, тому що «Волинь» тренує дуже хороший кваліфікований тренер. Він знає, як грати таких команд, як виставляти захист. Але сьогодні ми були значно сильніше. За рахунок індивідуальних якостей та швидкості в атаці ми перемогли»,- поділився Суркіс з журналістами програми «Профутбол».