Віталій Кварцяний: «Ми намагались грати в «футбол». До сьогоднішнього дня»…ВІДЕО

Динамо Київ 23 Вересня, 05:52 1743
Віталій Кварцяний: «Ми намагались грати в «футбол». До сьогоднішнього дня»…ВІДЕО  | 19-27
Головний тренер луцької «Волині» в післяматчевому коментарі для 2+2, емоційно та щиро, як і завжди, висловився з приводу поразки «хрестоносців» киянам.

— Ми звикли, що «Волинь» б’ється… Чому вам не вдалося відібрати очки в київського «Динамо», як це було в минулому сезоні?

— З чого Ви взяли, що ми «б’ємся»? Ми ні з ким не б’ємся. Ми намагались грати в «футбол». До сьогоднішнього дня… А сьогодні я так і не зрозумів, що команда робила. Я говорив, що поле буде слизьким, тобто «швидким». До футболу цього ми не призвичаїлись, як не старались цілий тиждень. Я говорив, що команда швидка, швидко відбирає м’яч. Ніхто не може прибирати ногу – це «Динамо» Київ. Я надривався, надривався, але ніхто мене не розумів. Все робили повільно і думали, що їм дозволять це робити. Слабко, грали без м’яча. Я не бачив сьогодні жодного футболіста. В якійсь степені Семінін, тому що «пов’язка». А так – мовчки грав, нічого не підказував. Команда розсипалась. Є думка, що приїхали показати все погане в Києві. Соромно, що ви приїхали в столицю з такою грою. З приводу кожного гравця можна книжку написати, скільки він наробив помилок.

— Сьогодні весь захист грав високо, намагались створити «штучний офсайд». Це були Ваші настанови?

— Вони грали високо, але коли потрібно було зустрічати суперника і грати компактно – вони розсипалися. Гру потрібно тримати перед собою, коли вони встигають зробити перехоплення на довгий пас. Так я їм говорив. Не буду зупинятись на цьому. В захисті зіграли зовсім не так, як я говорив. В Ужгороді нам точно такий гол забили. Так ніхто не робить. Але що їм «в голову стрельнуло» з «Динамо» залишати центральну зону і «зникати»? Це нонсенс…

— Німчанінов тривалий час був з другою командою. Як Вам його повернення?

— Він зіграв погано. Сьогодні в нас взагалі тільки три футболіста було. Як можуть три гравці грати проти «Динамо» Київ? Всі автоматично свій характер залишили десь в роздягальні та виглядали безпомічними, безхарактерними, глухонімими. Я не впізнав команду…