Капітан «Волині» Сергій Сімінін прокоментував для офіційного сайту лучан матч своєї команди із «Динамо».
- Чому програли? У «Динамо» дуже хороша команда нині, всі біжать, всі дуже швидкі, - розповідає Сергій. - Коли забивали другий гол це було дуже показовим, бо ми не встигали за ними. Сьогодні хотіли зіграти на довгих передачах. Не вийшло так.
Конфлікт з Джермейном Ленс? Ні-ні навпаки, конфлікту не було. Він вибачався, коли порушував, я вибачався. Це гра.
Як відреагував Віталій Кварцяний? Він все спокійно пояснив, звісно, не хвалив – ми ж програли. Тепер треба роботу над помилками робити, виправлятися.