Відомий український коментатор на своїй конференції на MatchDay прокоментував перемогу столичного клубу над «Волинню» (1:4), а також поділився думкою щодо ситуації з Мігелем Велозу.
- «Динамо» зараз реально на ходу. Видно, що команда додала в тактичному та психологічному плані. Подивіться якими налаштованими ,в цьому сезоні, кияни виходять на такі команди, як «Ріо Аве» та «Волинь». Пройшлися катком і пішли далі! Ви пам’ятаєте як «Динамо» раніше набирало оберти під єврокубки? Дуже нагадує минулі часи.
Що стосується Велозу, то ви напевне чули слова головного тренера «Динамо» про втрату мотивації. З тих джерел, які є у мене, я чув, що в міжсезоння у нього були варіанти залишити Київ. Була пропозиція з «Наполі». Мігель був не проти повернутись до Італії, але «Динамо» не влаштувало те, що неаполітанці запропонували взяти в оренду гравця. Клуб не цікавила оренда футболіста. В той же час Велозу хотів купити ПСВ, але футболіст не побажав переходити до нідерландського клубу. Вийшло так, що лишився у Києві, - заявив Бебех.