«Динамо» дійсно сильніше ніж рік чи два тому. Це навіть не обговорюється. Помітно, що футболісти отримують задоволення від гри у футбол. Сьогодні був один з тих моментів, коли коментаторові навіть не потрібно коментувати – просто отримувати задоволення від гри. З’явилась імпровізація, активність. Є командна гра, є команда в цілому.
А «Волинь» використала свій козир – стандарт, але «Динамо» розставили все на свої місця.
Зараз Сидорчук виконує той об’єм роботи, що виконував Гармаш. Думаю, з часом в нього з’явиться і якість, то будемо мати дуже солідну фігуру, адже для нього це дещо незвична позиція.
Коли налагоджена командна гра, то проявляються і індивідуальні якості на найвищому рівні. Сьогодні сміливо можна сказати, що Ярмоленко – дійсно лідер команди. Цьому можна лише порадіти».