Як повідомляє MatchDay, в міжсезоння «Динамо» планувало продати Мігеля Велозу.
Інтерес до 28-річного півзахисника проявляли «Наполі» і «ПСВ». Італійці готові були взяти Велозу в оренду з можливістю викупу, а «ПСВ» пропонував гравцеві повноцінний контракт. Також, Мігелем Велозу цікавилася «Фіорентина», але він їй виявився не по кишені.
Президент «Динамо» Ігор Суркіс був готовий відпустити Велозу, проте португалець не зміг домовитися з потенційними роботодавцями про умови особистого контракту.