Головний тренер луганської «Зорі» розповів про матч з «Шахтарем» та про цілі на сезон, пише Gazeta.ua
- Бачили відгуки вболівальників київського «Динамо» на результат матчу з «Шахтарем»?
— Ні, а що там?
- Усі в захваті від Вернидуба. До матчу ви пообіцяли обіграти «Шахтар» і зробили це.
— Мені приємно, хоча про вболівальників «Динамо» не думав. Мав свої завдання. На установці попросив хлопців щільно зіграти із суперником, не давати йому часу на роздуми і прийняття рішень. У жодному разі не притискатися до своїх воріт. Невдача з «Феєноордом» і нічия з київським «Динамо» були викликані саме цим. Плюс активно діяти попереду, змушувати помилятися донеччан на своїй половині поля. Під нашим тиском захист гірників кілька разів схибив. Однією з цих помилок ми скористалися.
- Що спричинило заміни Каменюки й Малиновського?
— Микита (Каменюка. — «ГПУ») останні 20 хвилин грав на морально-вольових. Далися взнаки наслідки травми. Я думав обійтися без цієї заміни, але, зрештою, вимушений був її зробити. Руслан (Малиновський. — «ГПУ») втомився. Замість нього вийшов Ліпартія, який уміє притримати м'яч. Нам це було потрібно в останні хвилини поєдинку.
- В іграх з «Динамо» та «Шахтарем» ви отримали чотири очки. Скоригували завдання на сезон?
— Хочемо посісти місце не нижче п'ятого, щоб знову спробувати себе в Лізі Європи. Цьогорічний розіграш, де «Зоря» зупинилася за крок від групового турніру, хлопцям сподобався. Вони відчули, що можуть досягти більшого.
- Раніше фахівці говорили про феномен молодих гравців «Зорі». Нині дедалі частіше кажуть про професійність їхнього тренера. Вас запрошують до іменитіших клубів?
— У цій команді мене все влаштовує. Найближчим часом не збираюся кудись іти. Хоча життя — непередбачувана штука. Кожен тренер мріє про роботу з суперклубом. Та я не хочу випереджати час.