Як повідомляє «euro.com.ua», посилаючись на lubgol.pl, українець підписав контракт з «Віслою» з міста Пулава. Цікаво, що цей клуб є представником Другої ліги Польщі (третій за силою дивізіон країни).
Відзначимо, що свого часу гравець подавав великі надії, граючи за львівські «Карпати». У період з 2005 по 2009 рік він зіграв за рідну команду понад сотні матчів, після чого перебрався в «Чорноморець», де йому закріпиться не вдалося.
До слова, не так давно «Віслу» тренував український тренер Богдан Блавацький, який досить багато свого часу попрацював з клубами західної України.
Українські гравці продовжують працевлаштовуватися в чемпіонаті Польщі
Ще одним гравцем, який виступатиме в сусідньому чемпіонаті, став колишній гравець ПФК «Севастополь» Володимир Федорив.