Головний редактор журналу «Футбол» своїй конференції на MatchDay прокоментував гру київського «Динамо» в останніх матчах.
- По «Динамо» я б дочекався матчів із головними суперниками, хоча, звичайно, все вкупі поки обнадіює.
Але і недоліків, проблем там вистачає - згадайте «Олімпік» і «Зорю»... Загалом, курчат по осені, «Динамо» - по «Шахтарю» та «Дніпру», ну і по «Стяуа», - заявив Франков.