- «Дніпро», вже з новим тренером, знову потіснив гірників з першого місця. Мені здається, що не варто скидати з рахунків і «Динамо». Поступово «Дніпро» і «Динамо» починають показувати більш стабільну гру. І всі три команди будуть змагатися за «золото» в рівній мірі».
Навесні 2014 гарантованим місцем в основі киян могли похвастатися тільки п'ять українців - Ярмоленко, Макаренко, Рибка, Гармаш і Гусєв. Після приходу на тренерський місток Сергія Реброва українським талантам стали довіряти набагато більше, а в складі прописалися Рибалка, Кравець, Сидорчук, Калітвінцев, Безус... І «Динамо» Реброва в новому обличчі навіть стало якось симпатичніше, та і на результати гріх скаржитися.
Незважаючи на те, що у киян частина футболістів перебуває в лазареті, гра команди все ж покращується. Молоді гравці на внутрішній арені не підводять тренера, але в єврокубках повною мірою вони себе поки не показали. Та й в чемпіонаті вони ще не зустрічалися з прямими конкурентами. Проте з упевненістю можна говорити, що у «Динамо» є серйозний резерв. Втім, повернення в стрій досвідчених виконавців повинно вплинути молодь, від якої зараз не зовсім правильно вимагати стабільності, - цитуюють експерта «Вести».