Ігор Циганик: «Матч «Динамо» - «Шахтар» - це прикраса 8-го туру»

Динамо Київ 24 Вересня, 07:17 1444
Ігор Циганик: «Матч «Динамо» - «Шахтар» - це прикраса 8-го туру»    | 19-27
Телеведучий каналу 2 + 2 прокоментував рішення перенести центральний матч 8-го туру УПЛ «Динамо» - «Шахтар» на пізніший термін через підготовку збірної України до відбіркового матчу на Євро-2016.

Телеведучий каналу 2+2 прокоментував рішення перенести центральний матч 8-го туру УПЛ «Динамо» - «Шахтар» на пізніший термін через підготовку збірної України до відбіркового матчу на Євро-2016.

- «Динамо» - «Шахтар» - це прикраса 8-го туру. Мотив перенесення гри - підготовка до матчу зі збірною Білорусі. Звичайно, це корисно. Інтерес національної збірної найголовніше. Але грати такий матч у грудні не дуже зручно для вболівальника і виносити такі поєдинки за календар не дуже правильно. Але якщо це інтерес національної збірної, то нікуди не дінешся. Якщо цього вимагає Михайло Фоменко, то потрібно переносити.

Але якщо переносити цей матч, то потрібно переносити всі матчі клубів, які делегують своїх футболістів до збірної. Якщо перенесуть один поєдинок, то інші будуть мати серйозні претензії, що йде порушення регламенту, - цитує Циганика shahta.org.