«Динамо» випустить в кубковому матчі з «Карпатами» молодих футболістів. Про це заявив президент київського клубу Ігор Суркіс.
- Склад буде таким, що багато хто здивується. Ми довіряємо молоді. Я хотів би подивитися, чого варта наша молодь на такому рівні. Ми весь час ганялися за якимись примарними місцями, а команду не будували. Зараз ситуація така, що можна побудувати команду на роки вперед, - наводить слова Ігоря Суркіса terrikon.com.