«Коли я купив «Металіст», клуб був на четвертому місці в національному чемпіонаті, в перший рік він зайняв друге місце і вийшов в групу Ліги чемпіонів, в останній сезон він на третьому місці, але з дуже маленьким відривом від другого.
У нас плани залишатися між 2-м і 3-м місцем. Скорочення бюджету, можливо, і будуть, але незначні. Плюс буде більший акцент на соціальну складову. У «Металіста» є дитяча футбольна академія, найбільша в Україні. Мені здається, що коли в країні відбуваються такі ситуації, дитячий футбол буде актуальніший, ніж якийсь новий бразилець, куплений за 30 млн євро», - розповів Курченко.
Також Курченко вважає, що Металіст зараз знаходиться в повній безпеці.
«Витрати «Металіста» - десятки мільйонів доларів на рік. «Металіст» точно в повній безпеці, тому що навряд чи в Україні є бажаючі віддавати мільйони доларів в місяць «Металісту», - розповів Курченко.
Нагадаємо, що під арештом знаходяться активи «Металіста», клубної бази та стадіону клубу, повідомляє champion.com.ua.
У сезоні 2014/2015 «Металіст» після семи турів набрав вісім очок і посідає лише десяте місце в турнірній таблиці. Окрім того в міжсезоння були продані лідери команди Соса, Крістальдо, Азеведо, Бланко, Марлос та Гомес, а ще раніше Тайсон з Девічем.