Футбольний клуб «Динамо» запрошує всіх уболівальників підтримати команду у важливому матчі у Львові!
Для шанувальників футболу, які бажають підтримати київське «Динамо» на стадіоні «Україна», буде виділено 30-й сектор.
Квитки для шанувальників «біло-синіх» будуть видаватися безкоштовно за дві години до початку матчу біля входу на динамівський сектор стадіону. При собі необхідно мати динамівську атрибутику.
Телефон контактної особи ФК «Динамо» Київ: +38 050 3350100 (Олексій Вікторович).
Їдемо до Львова за перемогою!