Сьогодні свій вердикт виніс дисциплінарний комітет УЄФА, - повідомляє «Футбол 1».
В фокусі комітету був інцидент, який стався у матчі кваліфікації Ліги Чемпіонів проти «Копенгагена» в Києві.
Тоді вболівальники українського клубу мали незрозумілі претензії до фанів суперника та ледь не влаштували бійку, але ті вчасно втекли. За це дніпряни й нестимуть покарання у вигляді одного матчу без глядачів. А ще повинні заплатити 50 тисяч євро штрафу.
До речі, клуб також отримав дворічний випробувальний термін.