Екс-захисник київського «Динамо» Анатолій Дем'яненко на сторінках видання «Команда» поділився враженнями від недавнього матчу своєї колишньої команди з луцькою «Волинню» (4: 1) в 7-му турі чемпіонату України:
- У поєдинку з «Волинню» у підопічних Сергія Реброва були хороші ігрові відрізки. «Динамо» отримало перевагу за рахунок швидкого переходу з оборони в атаку. У сучасному футболі це дуже важливо.
Завдяки цьому кияни створили багато гольових моментів, і часто в штрафному суперника панувала паніка. Великоваговим захисникам лучан не завжди вдавалося зустрічати опонентів обличчям до обличчя.
У порівнянні з матчем Ліги Європи, в поєдинку чемпіонату України динамівці продемонстрували інший футбол. В Португалії господарі поля намагалися якось атакувати - статус зобов'язував. Тому кияни намагалися ловити суперника на помилках, використовувати контргру. У протистоянні з «Волинню» важко було очікувати від гостей будь-яких глобальних конструктивних дій. Ось і довелося «біло-синім» дезорієнтувати опонентів, розриваючи їх оборонну лінію на частини...
Відмінно рухався у «Динамо» Ярмоленко, який набрав оптимальну форму. За його переміщеннями захисники встигали хіба що в одному випадку з двох. А що це означає? В першу чергу те, що послідують як мінімум шість-сім реальних загроз воротам суперника. Ось і влетіло в рамку «Волині» два м'ячі після ударів Андрія...
Суттєво додав у грі і Ленс. Причому голландець зараз демонструє не тільки відмінну швидкість, але і, що, безумовно, важливіше, разючу працездатність.
Найбільш обговорюване на даний момент питання - наскільки вдала ротація складу в командах-учасницях єврокубків. Ребров, мені здається, досить успішно змінює підопічних, намагаючись в настільки насиченому ігровому графіку зберегти сили футболістів. При цьому головний тренер «Динамо» не забуває про молодь, обережно підпускаючи їх до основного складу. Зверніть увагу, як вдало вийшли на заміну Калітвінцев і Буяльський. Вони були добре готові до гри.
Сподобалося мені також, як трудився в цьому матчі Кравець. Так, він не зумів забити, але з користю попрацював на команду. Бажаючи поберегти Артема і пам'ятаючи про конкуренцію, коуч «Динамо» кинув у бій Теодорчика. 25 хвилин цілком достатньо поляку, щоб не розгубити кондиції, сидячи на лавці запасних. Ну а хто з них виявиться кращим в цій боротьбі, подивимося, - наводить слова Дем’яненка «Террикон».