Новобранець «гірників» дав перше інтерв'ю прес-службі клубу.
- Усе вирішилося буквально вчора-сьогодні. Досить несподівано. Перебував
у Сімферополі, коли мені повідомили про предметний інтерес «Шахтаря».
Прилетів сюди, пройшов досить тривалий медогляд і підписав контракт.
- У недавньому матчі з «Севастополем» ти отримав травму...
- Так, вивернув голеностоп - було розтягнення. Слава Богу, нічого
серйозного. У «Таврії» я вже приступив до бігової роботи. Орієнтовно на
наступному тижні планувалося моє повернення до загальної групи.
- Перехід до «Шахтаря». Чого більше - хвилювання або радості?
- Знаєте, я чесно скажу: сьогодні вночі було непросто заснути. Дуже
приємно усвідомлювати, що підписав контракт з таким великим клубом.
Хочеться швидше зануритися в тренувальний процес.
- Великий крок вперед у твоїй кар'єрі?
- Однозначно. Бути в «Шахтарі», грати на найвищому рівні і чути гімн
Ліги чемпіонів - це навіть не один, а більше кроків в плані кар'єрного
зростання.
- У «Шахтарі» досить велика конкуренція на позиціях, де ти грав, - як у півзахисті, так і в нападі. Готовий до неї?
- У будь-якому серйозному клубі дуже велика конкуренція. Буду намагатися
показати всі свої найкращі сторони і якості. Моє завдання - виконувати
все від мене залежне, а далі рішення прийматиме головний тренер.
- Ти ж знав більшість тепер уже одноклубників і по збірній України, і по очним зустрічам в чемпіонаті?
- Так, практично всіх українців «Шахтаря». З деякими - наприклад, з
Ярославом Ракицьким - грали разом ще в дублі *. З багатьма були у
збірній. Ми добре знайомі, так що проблем з адаптацією виникнути не
повинно.
- Стосовно ігрового номера ще не думав?
- Ні! Навіть не думав про це, тому що тільки-тільки підписав контракт. (Посміхається.)
- У тебе ж вже є досвід гри за кордоном...
- Так, я виступав за німецькі клуби, зокрема за «Гройтер Фюрт», у другій Бундеслізі. У першій виступати не доводилося.
- Порівняйте німецький футбол з українською?
- Стиль футболу в Німеччині та Україні досить схожий. Характерна силова
гра, упор на фізику. Хоча «Шахтар» зараз більш технічна команда, де грає
багато бразильців з їх фірмовим стилем. Так що, думаю, буде цікаво.
- Які козирі можеш виділити у своїй грі - техніка, швидкість?
- Я думаю, що швидкість. І гра на другому поверсі.
- Працюєш над цим?
- Намагаюся працювати над усім. У тому числі над правою ногою, адже я лівша. Буду докладати всі зусилля.
- Ти зараз на «Донбас Арені», так би мовити, зсередини. Вражає?
- Стадіон фантастично гарний, кращий в Україні. Мені вже доводилося тут грати - приголомшлива атмосфера!
- Як попрощався з колегами по «Таврії»?
- Якщо чесно, ще ні з ким не прощався, бо про мій перехід поки знає лише
керівництво клубу. Не хотів нікому говорити, поки не підписав контракт.
Тепер, звичайно, поїду до Сімферополя сказати до побачення хлопцям.
- У «Таврії» бували різні часи - і перемоги, і поразки. Яке враження залишилося від команди?
- Я пробув там чотири роки, дуже звик і до вболівальників, і до
стадіону, і до міста. Природно, буде важко, але для кар'єрного зростання
«Шахтар», звичайно, це набагато краще. Це хороший шанс вирости - тут
набагато краще тренувальний процес. Так що все в плюс.
- Які у тебе мрії про майбутнє? Скажімо, викликатися до збірної від «Шахтаря»?
- Звичайно, граючи в «Шахтарі», я думаю, є шанси потрапити в збірну. Але
для цього потрібно працювати, докладати зусиль, показувати себе -
тільки так можна отримати виклик.
Антон Шиндер: «Перехід до Шахтаря - шанс вирости»
Футбол України
16 Серпня, 08:17 1098
Останні новини
- 17:48«Динамо» прибило «Зорю» – Пономаренко «привіз» пенальті, реабілітувався і влаштував бомбардирську зарубу з Будківським
- 16:00Чемпіон УПЛ не починатиме євросезон з першого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів – є один нюанс
- 15:15Степанов визначився з клубом, в якому проведе сезон 2026/27
- 14:26«Динамо» – «Зоря»: стартові склади та безкоштовна онлайн-трансляція матчу УПЛ
- 14:20Аналітики назвали явного фаворита Ліги конференцій і оцінили шанси «Шахтаря»
- 14:07«Динамо» зіграє з «Зорею» у білій формі
- 13:50«Дуже хочу, щоб «Динамо» потрапило до єврокубків». Михайличенко впевнений, що команда буде у трійці призерів УПЛ
- 13:30Михайло Співаковський: «Пріоритети «Динамо» зараз очевидні, але ніхто не буде «зливати» чемпіонат»
- 13:10Максим Гіленко: «Ніякого чемпіонату світу для Герреро не буде. Людина просто відмовляється бігти»
- 12:45Фанати АЗ Алкмар: «Яка ганебна команда цей «Шахтар»
- 12:20Підписання Бущана виявилося розчаруванням для «Полісся». З великою ймовірністю він залишить команду
- 12:00Руслан Фомін: «Після двох поразок поспіль «Динамо» має реабілітуватися. Тим паче, що повертається Пономаренко»
Посилання скопійовано