«Ми не можемо вигравати у кожній грі, особливо, якщо врахувати, на якому стадіоні ми граємо в Києві. Ви тільки подивіться на нього! Нелегко перемкнутися з 70-тисячної арени на стадіон у тисячу глядачів».
Я зробив велику помилку, змінивши відразу сім футболістів. Крім того, ми дозволили орендованим гравцям «Зорі» зіграти проти «Шахтаря», хоча за контрактом вони на це не мали права», - цитує Луческу «Обозреватель».