Запрошуємо відвідати матч «Динамо» – «Шахтар»!

Динамо Київ 25 Вересня, 05:45 1209
Запрошуємо відвідати матч «Динамо» – «Шахтар»!  | 19-27
Запрошуємо вболівальників «біло-синіх» та всіх шанувальників футболу придбати квитки на матч 8-го туру чемпіонату України 2014/2015 рр. між командами «Динамо» (Київ) та «Шахтар» (Донецьк), який відбудеться на НСК «Олімпійський» у неділю, 5-го жовтня, початок о 19:30.

Продаж перепусток проводиться в касах на Троїцькій площі, біля станції метро «Олімпійська».

Шанувальникам ФК «Динамо» (Київ) доступні квитки вартістю 30, 50, 70, 100, 150, 180, 210 та 250 гривень.

Каси НСК «Олімпійський» відкриті щодня з 10:00 до 19:00 (без перерви).

Довідки за телефоном +38 044 279-52-72.

Також квитки можна буде придбати на Онлайн-порталі ticketing.nsc-olimpiyskiy.com.ua.

Приходьте на НСК «Олімпійський»! Команді необхідна ваша підтримка у важливому матчі з принпциповим суперником!