Наші суперники. «Ріу Аве» в Кубку ліги зіграв внічию з командою з другого дивізіону

Динамо Київ 25 Вересня, 08:39 683
Наші суперники. «Ріу Аве» в Кубку ліги зіграв внічию з командою з другого дивізіону  | 19-27
Португальський «Ріу Аве», що є суперником київського «​​Динамо» в Лізі Європи, провів в мід-уїк матч Кубка ліги з клубом «Шавіш», який виступає в другому за силою дивізіоні країни.

Португальський «Ріу Аве», що є суперником київського «​​Динамо» в Лізі Європи, провів в мід-уїк матч Кубка ліги з клубом «Шавіш», який виступає в другому за силою дивізіоні країни, повідомляє terrikon.com.

Підопічні Педру Мартінша зіткнулися з певними труднощами в першій частині дуелі, зігравши внічию на виїзді - 1:1. При цьому конкурент киян у боротьбі за путівку в наступну стадію єврокубка поступався по ходу зустрічі, і відігрався лише з пенальті завдяки точному удару Гонсалвеша.