«Війна триває, а отже, нашим бійцям на фронті потрібна надійна підтримка тилу. А ще стрімко наближається зима, а отже, зростає потреба у теплих речах, поживному та багатому вітамінами харчуванні, ліках від застуди. Та що казати – навіть дезодорант для взуття – дуже корисна в умовах фронту річ.
Велику партію усіляких смачних речей, а також усіляких побутових "дрібничок (які є дрібничками в умовах міста, коли до найближчого магазину можна дійти за кілька хвилин, але в умовах військових дій вони - на вагу золота) було передано "Добровольчому Українському Корпусу.
http://vk.com/vo_truzyb?w=wall-37815639_8670






Крім того, одному з наших хлопців на передовій придбали надійне та зручне взуття. На цьому тижні чергова група киян пішла на "Курс Молодого Бійця, для його проходження було придбано деяке спорядження, яке згодом теж буде відправлено на передову. Подяка магазину «Мілітаріст» за надану знижку!
Нажаль, серед наших хлопців, є й поранені. Одному із бійців Національної Гвардії, який зараз проходить реабілітацію після контузії у шпиталі МВС, передали 500 грн. Також, на прохання волонтерів зі шпиталю МОУ на Щорса, було придбано та передано необхідні їм ліки на суму 1433 грн.
Найближчим часом ми плануємо зробити велике придбання, про нас яке вже давно просять нас наші товариші з "Азову, тож гроші, які ви жертвуєте на нашу карту, витрачаємо мінімально, збираємо необхідну суму.
Ми щиро дякуємо всім, хто допомагає нашим воїнам грошима, та приносить допомогу на наш склад. Одним з гостей на нашому осінньому футбольному турнірі був воїн із батальйону "Айдар, що лікується після поранення в Києві. Він сказав так – "все, що я отримав від держави, коли пішов на фронт – це фляга та речовий мішок. І вже згодом, лише завдяки таким, як ви волонтерам, я мав і бронежилет, і розгрузку, і шолом, і зручне взуття і все необхідне.. Допомога фронту – це наш обов’язок, це – внесок кожного у нашу перемогу.
РАЗОМ - ПЕРЕМОЖЕМО!», - інформують ультрас «Динамо» на своїй сторінці у ВК.


