В'ячеслав Грозний висловив думку, що у його команди дуже складний графік, майже єврокубковий.
- «Чорноморець» - учасник Кубка УЄФА. Далі: «Металіст» - учасник групового турніру Ліги Європи, команда, яка солідно виступає вже впродовж десяти років. Варто відзначити, що у них велика інфраструктура. Ми два матчі з ними зіграємо, для нас це також великий досвід.
Потім: «Динамо», «Зоря». Донецький «Шахтар» - Ліга чемпіонів! Тобто, впродовж місяця ми практично приймаємо участь в єврокубках. Наша «Говерла» грає в єврокубках, але нам це цікаво, - цитує Грозного footballua.tv.