Півзахисник київського «Динамо» 1990-х років Володимир Шаран прокоментував розгромну перемогу свого колишнього клубу над «Волинню» (4:1).
- Підопічні Сергія Реброва демонструють якісний футбол. І хоча «Волинь» на даному етапі також виглядає непогано, розташувавшись в провідній групі, динамівці дійсно показують ту гру, яку хотіли бачити його вболівальники. Результат 4:1 вважаю цілком закономірним, - цитує Шарана «СЕ».
- Наскільки нинішнє «Динамо» залежить від його лідера Андрія Ярмоленка?
- Коли цей футболіст знаходиться в хорошій формі і демонструє впевнену гру, «Динамо» в командних діях виглядає зовсім по-іншому. Варто Ярмоленку випасти із загального малюнка, як в динамівському механізмі відразу щось порушується. Дуже багато залежить від цього футболіста.