28 вересня, на столичному стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського відбудеться матч пам'яті Валентина Белькевича, Андрія Баля та Андрія Гусіна.
- На сьогоднішній день зіграти в поєдинку пам'яті наших товаришів по футбольному ремеслу і друзів по життю вже висловили готовність близько 60 знаменитих футболістів, - розповів сьогодні «ФАКТАМ» спортивний директор ФК «Динамо» Олексій Михайличенко, який і сам вийде на футбольне поле. - Горе об'єднує. В 11.30 динамівські ветерани, керівництво клубу та вболівальники покладуть квіти до могил Андрія Баля, Валентина Белькевича та Андрія Гусіна, а також Валерія Лобановського на Байковому кладовищі. Через кілька годин на нашій клубній рідній арені зберуться представники різних поколінь динамівців, починаючи від «шістдесятників» - Біби, Сабо, Серебряникова, Сучкова - і закінчуючи тими хлопцями, хто ще не так давно виходив на поле разом з Белькевичем і Гусіним. Перед уболівальниками знову постане разом наше тріо володарів «Золотого м'яча» - Блохін, Бєланов, Шевченко. З Білорусії прилетять Кульчій, Штанюк, Лухвіч, брати Маковські й інші хлопці, з Москви - Хидіятуллін і Давидов - засновник групи «Зодчі», близький друг Андрія Баля. Грузію представить Каладзе, з Ізраїлю добирається Уваров, з Марокко - Каддурі. Почесні місця на трибунах займуть рідні та близькі двох Андрїїв і Валентина, а також родина Валерія Лобановського. Причому старший син Андрія Гусіна - Андрій - вийде на футбольне поле. Словом, збереться вся динамівська сім'я. І повні трибуни, сподіваюся, стануть кращою даниною пам'яті нашим знаменитим футболістам, які так рано покинули нас.