Тренер «Стяуа»: «Ми хочемо перемогти «Динамо» Київ»

Динамо Київ 25 Вересня, 20:57 1123
Тренер «Стяуа»: «Ми хочемо перемогти «Динамо» Київ»   | 19-27
Головний тренер румунського «Стяуа» Константін Гілк'є після переможного кубкового матчу з «Берчені» дав коротке флеш-інтерв'ю румунському телеканалу PRO TV.

Головний тренер румунського «Стяуа» Константін Гилке після переможного кубкового матчу з «Берчені» дав коротке флеш-інтерв'ю румунському телеканалу PRO TV.

«Я радий, що ми виграли. Нам було важко пройти цей захист, але в підсумку ми знайшли шлях, завдяки індивідуальним діям Янку. Особливо сподобався другий гол Янку, який був чудовим. Я дуже радий за нього.

У значній мірі мої підопічні виконали завдання на гру.

Кубок Румунії - це змагання, яке приносить сюрпризи. Зрештою ми хочемо перемагати і в наступних матчах, з «Астрою» і з «Динамо» Київ. Ми будемо щасливі, якщо зможемо здобути позитивний результат у цих матчах», - сказав Гилке