Головний тренер румунського «Стяуа» Константін Гилке після переможного кубкового матчу з «Берчені» дав коротке флеш-інтерв'ю румунському телеканалу PRO TV.
«Я радий, що ми виграли. Нам було важко пройти цей захист, але в підсумку ми знайшли шлях, завдяки індивідуальним діям Янку. Особливо сподобався другий гол Янку, який був чудовим. Я дуже радий за нього.
У значній мірі мої підопічні виконали завдання на гру.
Кубок Румунії - це змагання, яке приносить сюрпризи. Зрештою ми хочемо перемагати і в наступних матчах, з «Астрою» і з «Динамо» Київ. Ми будемо щасливі, якщо зможемо здобути позитивний результат у цих матчах», - сказав Гилке