Найкращий гравець «Стяуа» у кубковому матчі з «Берчені» має бажання зробити хет-трик і у матчі з «Динамо»
«Було важко, тому що господарі були дуже організованими і добре захищалися. Ми показали, що ми дуже хороша команда. Чекаємо тепер на наступних суперників.»
«Я не очікував на хет-трик. У мене було багато моментів, але я не думав, що зроблю це. Тепер спробую забити три голи в Лізі Європи», - сказав Янко PRO TV
Нагадаємо, що матч «Динамо» - «Стяуа» відбудеться другого жовтня.