Екс-гравець «Динамо» запрошує всіх прийти на матч пам'яті Белькевича, Баля та Гусіна.
«Ще два місяці тому я й уявити не міг, що на стадіоні «Динамо» мені доведеться зіграти матч пам'яті своїх дуже близьких друзів... Я не буду багато говорити. Все дуже свіжо... І дуже боляче... Просто ми з ними були - Команда. Неділя. Стадіон «Динамо». 15:00. Матч пам'яті Белькевича, Баля, Гусіна. Приходьте підтримати.» - написав Владислав Ващук на своїй сторінці в Facebook.
Допис by Владислав Ващук.