Ващук: «Два місяці тому я й уявити не міг, що мені доведеться зіграти матч пам`яті своїх дуже близьких друзів»

Динамо Київ 25 Вересня, 22:09 3012
Ващук: «Два місяці тому я й уявити не міг, що  мені доведеться зіграти матч пам`яті своїх дуже близьких друзів»    | 19-27
Екс-гравець «Динамо» запрошує всіх прийти на матч пам'яті Белькевича, Баля та Гусіна.

Екс-гравець «Динамо» запрошує всіх прийти на матч пам'яті Белькевича, Баля та Гусіна.

«Ще два місяці тому я й уявити не міг, що на стадіоні «Динамо» мені доведеться зіграти матч пам'яті своїх дуже близьких друзів... Я не буду багато говорити. Все дуже свіжо... І дуже боляче... Просто ми з ними були - Команда. Неділя. Стадіон «Динамо». 15:00. Матч пам'яті Белькевича, Баля, Гусіна. Приходьте підтримати.» - написав Владислав Ващук на своїй сторінці в Facebook.