Півзахисник львівських «Карпат» Амбросій Чачуа розповів клубним ЗМІ про настрій на суботній кубковий матч з «біло-синіми».
«У нас бойовий настрій. «Динамо» зараз перебуває у дуже добрій формі і ми це прекрасно розуміємо. Не знаю, що там говорили про резервний склад, це нас не цікавить – хто б не вийшов проти нас грати, матч буде серйозним в будь-якому випадку. Нас налаштовувати не потрібно – всі в команді прекрасно знають, що таке Кубок для Львова і для «Карпат»