Клуби Першої та Другої ліг України незадоволені суддівством. ВІДЕО

Футбол України 26 Вересня, 13:09 1111
Клуби Першої та Другої ліг України незадоволені суддівством. ВІДЕО   | 19-27
Робота арбітрів в матчах нижчих ліг викликала обурення з боку деяких команд.

Робота арбітрів в матчах нижчих ліг викликала обурення з боку деяких команд, повідомляє matchday.ua.

Так, «Скала» зі Стрия оприлюднила відкритий лист президенту ФФУ Анатолію Конькову, президенту ПФЛ Сергію Макарову і куратору суддівського комітету ФФУ П'єрлуїджі Колліні, в якому піддала різкій критиці суддівство у виїзному матчі з київською «Оболонню-Бровар».

«Ми цінуємо внесок усіх вас у розвиток і становлення українського футболу, тому сподіваємося отримати об'єктивну оцінку дій арбітра Андрія Семенова в цій зустрічі, який, на нашу думку, повинен бути покараний і відсторонений від суддівства, принаймні, на рік. Адже такий арбітраж вбиває бажання багатьох власників футбольних клубів займатися футболом, в результаті чого з року в рік скорочується кількість професійних команд. Зараз в другій лізі їх залишилося всього десять. А скоро, тому, може залишитися і ще менше», - йдеться в листі.

Трохи раніше, нагадаємо, з подібним відкритим листом до всієї футбольної громадськості звернувся харківський клуб першої ліги «Геліос». В ньому так само йшла мова про те, що помилки арбітрів вбивають будь-яке бажання займатися футболом.

«Протягом трьох останніх домашніх матчів нашої команди вона стикається не те що з незадовільним суддівством, а з арбітражем, який не витримує жодної критики. Так було в кубковому матчі з запорізьким «Металургом», який судив Володимир Новохатній, так було в поєдинку з МФК «Миколаїв», коли судив Денис Шурман, і так сталося в недільній грі з ФК «Полтава», яку судив Ігор Пасхал», - сказано в листі харків'ян.

«Виходячи з вище викладеного, у нас виникає цілком резонне питання: що нам робити, щоб ситуація нормалізувалася?» - задаються питанням в футбольному клубі «Геліос».