Голкіпер «Динамо» Максим Коваль, який на правах оренди виступає у «Говерлі», перед початком матчу в Ужгороді спробував себе в ролі телеоператора, повідомляє Xsport.
Максим Коваль виклав у Instagram фото, на якому він тримає у руках професійну камеру, щоб зафільмувати своїх партнерів по команді:
