Максим Коваль спробував себе в ролі оператора. ФОТО

Динамо Київ 26 Вересня, 13:30 1364
Максим Коваль спробував себе в ролі оператора. ФОТО  | 19-27
Голкіпер «Динамо» Максим Коваль, який на правах оренди виступає у «Говерлі», перед початком матчу в Ужгороді спробував себе в ролі телеоператора.

Голкіпер «Динамо» Максим Коваль, який на правах оренди виступає у «Говерлі», перед початком матчу в Ужгороді спробував себе в ролі телеоператора, повідомляє Xsport.

Максим Коваль виклав у Instagram фото, на якому він тримає у руках професійну камеру, щоб зафільмувати своїх партнерів по команді: