Колишній футболіст харківського «Металіста», а нині гравець італійської «Аталанти» Алехандро Гомес в інтерв'ю виданню Corriere Dello Sport розповів про труднощі життя в Україні. Аргентинський півзахисник в черговий раз заявив, що покинути нашу країну його змусила війна на Донбасі, пише Calcio News 24.
«В Україні неможливо жити. Перші півроку мого перебування там все було спокійно, але в березні почалася громадянська війна. Харків став небезпечним містом, незважаючи на те, що реальні військові дії проходили в Донецьку. Я і моя родини були змушені закритися вдома, і не виходити на вулицю. Після того, як влітку був збитий малайзійський Боїнг 777, я твердо вирішив не повертатися в Україну», - розповів Гомес.