Віду викликали в збірну Хорватії

Динамо Київ 26 Вересня, 16:36 1099
Віду викликали в збірну Хорватії   | 19-27
Ніко Ковач оголосив склад на матчі з Болгарією і Азейбарджаном, до списку потрапив динамівець Домагой Віда.

Вотораті: Даніель Субашіч («Монако», Франція), Ловре Калінич («Хайдук»), Іван Варгіч («Рієка»);

Захисники: Даріо Срна («Шахтар», Україна), Ведран Чорлука («Локомотив», Росія), Деян Ловрен («Ліверпуль», Англія), Іван Стрінич («Дніпропетровск», Україна), Шіме Врсалько («Сассуоло», Італія), Домагой Віда («Динамо» К, Україна), Іван Томечак, Марко Лешковіч (обидва - «Рієка»), Хрвоє Міліч («Ростов», Росія);

Півзахисники: Лука Модріч («Реал», Іспанія), Іван Ракітіч («Барселона», Іспанія), Матео Ковачіч («Інтер», Італія), Марсело Брозовіч, Домагой Антоліч (обидва - «Динамо» Зг), Даніель Праніч («Панатінайкос», Греція), Ален Халіловіч («Барселона Б», Іспанія), Іван Перішіч;

Нападники: Івіца Оліч («Вольфсбург», Німеччина), Маріо Манджукіч («Атлетіко», Іспанія), Нікіца Елавіч («Халл Сіті», Англія), Андрій Крамаріч («Рієка»), Дуе Чоп («Динамо» Зг).