Коваль: «Я не програв конкуренцію Шовковському». ВІДЕО

Динамо Київ 26 Вересня, 17:04 1833
Коваль: «Я не програв конкуренцію Шовковському». ВІДЕО      | 19-27
Воротар київського «Динамо» Максим Коваль, який наразі грає в оренді в ужгородській «Говерлі», переконаний, що заграє за «біло-синіх» після повернення.

Про це футболіст розповів в інтерв'ю програмі «Профутбол».

«Я приїхав сюди грати. Я не вважаю, як писали, що я програв конкуренцію Шовковському. Я не здався.

Нехай він побуде ще півроку. Я знаю, що взимку повернуся і буду грати», - зізнався Максим.

Повне інтерв'ю дивіться цієї неділі, 28 вересня, в «Профутболі» на каналі «2+2». Початок програми - 21:30.