Про це футболіст розповів в інтерв'ю програмі «Профутбол».
«Я приїхав сюди грати. Я не вважаю, як писали, що я програв конкуренцію Шовковському. Я не здався.
Нехай він побуде ще півроку. Я знаю, що взимку повернуся і буду грати», - зізнався Максим.
Повне інтерв'ю дивіться цієї неділі, 28 вересня, в «Профутболі» на каналі «2+2». Початок програми - 21:30.