Роман Безус знову в строю

Динамо Київ 26 Вересня, 19:08 870
Роман Безус знову в строю     | 19-27
Динамівський півзахисник Роман Безус розповів журналістам сайту 1927.com.ua. про те, що готовий вийти на поле вже в наступному матчі.

Динамівський півзахисник Роман Безус розповів журналістам сайту 1927.com.ua. про те, що готовий вийти на поле вже в наступному матчі.

Роман Безус, який змушений був пропустити матч з «Волинню» через травму, наразі тренується у загальній групі та цілком готовий вийти на поле у матчі на Кубок України, в якому київське «Динамо» протистоятиме львівським «Карпатам».

Нагадаємо, гра відбудеться 27 вересня у Львові, початок о 19:30.