Післяматчева прес-конференція Сергія Реброва

Динамо Київ 27 Вересня, 20:08 3406
Післяматчева прес-конференція Сергія Реброва    | 19-27
Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров відповів на запитання журналістів після перемоги над львівськими «Карпатами» (1-0).

- Важкий матч, як і всі, що проходять у Львові. Хороша команда, я сказав хлопцям, що не має значення, яке місце займають «Карпати», вони завжди серйозний та цікавий суперник, який сьогодні це довів, особливо у другому таймі. Вони створювали моменти, добре, що ми вистояли, виграли і зробили заділ на відповідну зустріч.

- Вже відомо на скільки серйозне ушкодження в Макаренка?

- Поки не відомо, але я думаю, що дуже серйозне, на жаль.

- Очікували сьогодні інший склад побачити. В останній момент передумали чи вирішили довірити гру більш молодим кадрам?

- Ті футболісти, які зараз залишилися в Києві, вони залишились не тому що ми дали комусь відпочити – були якісь ушкодження, були проблеми. Я сюди привіз людей, які повинні були битися, повинні були грати за честь «Динамо». Грають ті, хто на даний момент здорові і є кращими. Я поставив той склад, який був оптимальним на даний момент. Молодий чи не молодий - в нас зараз дійсно різниці немає, чи він молодий, чи досвідчений. Важливо, щоб він доводив на тренуванні та у грі свою придатність в київському «Динамо».

- Після виїзної перемоги 1: 0 не думаєте, що шансів у «Карпат» відверто мало?

- Навіщо ви таке кажете, ви бачили другий тайм «Карпат"… Вважаю, що у «Карпат» було достатньо моментів. Якщо ми розслабимося і дозволимо собі думати так, як ви зараз думаєте, то ми дійсно можемо поплатитися.

- Після рахунку 1: 0 залишилося враження склалося враження, що команда намагається максимально акуратно грати в обороні бо рахунок їх влаштовував.

- Я вважаю, і до рахунку 1-0, команда завжди намагається максимально акуратно грати в обороні. Це дуже важливо. Важливо - не пропускати. Напевно, це дає впевненості футболістам. Я певен, для них на першому місці - не пропустити, а те, що ми забиваємо в останніх іграх - це добре.

- Сьогодні ви забили менше, ніж в матчах з португальцями та з «Волинню». Чому так?

- Тому що, ми граємо проти серйозних суперників. Так, забили один, не в кожній же грі забивати по чотири, по три. Важливо виграти. Сьогодні був тільки перший тайм і ще потрібно готуватися до матчу-відповіді.

- Повернувся Хачеріді після травми. Як ви оцінюєте кондиції Хачеріді?

- Звичайно, в кінці гри було видно, що він втомився. На мою думку, він виконав величезний обсяг роботи. І що найголовніше - без травм. Зараз Євгену потрібно набирати кондиції. У цій грі, особливих претензій до нього не було. Я вдячний йому, що він відіграв 90-то хвилин, і, думаю, підняв свої кондиції.

- Чи вийде він у складі проти «Стяуа»?

- У складі буде 20-ть футболістів, все реально. Хто буде готовий, той і вийде у грі зі «Стяуа».