Мирону Маркевичу після програшного матчу «Дніпра» не було чого сказати.
Більше того, до головного тренера «Дніпра» не було жодних запитань на післяматчевій прес-конференції, повідомляє канал «Футбол 1». Це спілкування з журналістами увійде в історію, як одне з найкоротших.
Дати оцінку матчу Мирон Маркевич не схотів, а присутні журналісти не стали ставити запитань:
- Нема? Все, до побачення. – сказав Маркевич та поспішив покинути приміщення.
- Приїжджайте ще. І в Лізі Європи удачі. - побажали журналісти Маркевичу.