Віталійс Ягодінскіс: «Мета - повернутися в «Динамо»

Динамо Київ 28 Вересня, 06:46 628
Віталійс Ягодінскіс: «Мета - повернутися в «Динамо»   | 19-27
Латвійський захисник «Говерли», орендований у «Динамо», як і керівництво ужгородського клубу, у післяматчевому коментарі MatchDay теж нарікав на арбітра.

Латвійський захисник «Говерли», орендований у «Динамо», як і керівництво ужгородського клубу, у післяматчевому коментарі MatchDay теж нарікав на арбітра.

- Віталійс, твої враження від першої зустрічі в 1/8 фіналу Кубка України з «Металістом»...

- Гарнийий матч, важкий. Iкода, суддя зіпсував гру. Але не треба на цьому робити акцент, реалізуй ми свої моменти - ні суддя, ніхто інший не завадив би нам виграти.

- Який настрій був у хлопців після фінального свистка?

- Образа і злість, що такі матчі не виграємо. Ми робили все, що від нас залежало.

- Команди пішли на перерву за рахунку 1:0 на вашу користь. Що говорив тренер у роздягальні?

- Сказав продовжувати грати так само дисципліновано, строго. Не зменшувати обертів.

- Як вважаєш, чи закономірний результат і чи можна вважати його успішним для «Говерли»?

- Відповім так: я не задоволений ним. Успіх - це коли команда виграє Інший результат неприйнятний, і я не вважаю його успішним.. На мій погляд, «Металісту» пощастило. Він, забивши два таких м яча... Скажімо так, трохи безглуздих.

- Ви нещодавно вже зустрічалися з «Металістом» у чемпіонаті, і тоді програл. Який «Металіст» був сильнішим - кубковий чи цей?

- Сьогодні, за всієї поваги і до харків'ян, ми повинні були перегравати їх. Цей «Металіст», на мій погляд, був слабшим, ніж тоді в Харкові.

- Твій партнер по команді Максим Коваль з упевненістю спрогнозував своє повернення у «Динамо» взимку. Чи можеш ти сказати подібне про себе?

- Мета стоїть - повернутися в «Динамо». Але її можна виконати, тільки довівши це право своєю грою.