Ультрас «Динамо» у Львові зібрали гроші на допомогу силам АТО

Динамо Київ 28 Вересня, 10:32 1084
Ультрас «Динамо» у Львові зібрали гроші на допомогу силам АТО   | 19-27
Перед початком матчу Кубка України між «Карпатами» та «Динамо» ультрас столичного клубу зібрали гроші на допомогу українським воїнам на Сході держави.

«Також зазначимо, що вчора перед грою було зібрано 6 202 грн. Кошти будуть витрачені на допомогу силам АТО. Дякуємо всім за солідарність», - повідомили ультрас «Динамо» на своїй сторінці у ВК.