Першими сюди приїхали сім'ї та родичі динамівців, що нещодавно пішли з життя - поклали вінки і квіти.
Пізніше почали з'їжджатися їх друзі, близькі, партнери по команді, тренери, ветерани, просто небайдужі люди і вболівальники.

Покласти квіти до могил померших прийшли віце-президент УЄФА Григорій Суркіс і президент київського «Динамо» Ігор Суркіс.

Серед присутніх - Андрій Шевченко, Каха Каладзе, Георгій Деметрадзе, Бадр Ель Каддурі та багато, багато динамівців різних поколінь.

Майже в повному складі зібралися п'ятдесят учасників сьогоднішнього Матчу пам'яті. Приїхали друзі Валентина Белькевича з Білорусії, партнери Андрія Гусіна з Росії, численні шанувальники футбольного таланту Андрія Баля.

Зворушливу промову, повну теплих слів і власних спогадів про динамівську «трійцю», сказав заслужений журналіст України Олександр Липенко.

Постоявши біля могил тренерів і гравців, всі присутні перемістилися до могили великого Валерія Васильовича Лобановського, де поклали квіти і віддали данину пам'яті знаменитому наставнику, який довів до досконалості футбольний талант кожного з динамівців, що нас нещодавно залишили.

Після цього було покладання квітів до пам'ятника нашому легендарному тренеру біля стадіону «Динамо», та Матч пам'яті, який став справжнім матчем Життя. Того життя, яке триває і об'єднує усіх закоханих у футбол!