Анатолій Дем’яненко: «І Гусін, і Баль, і Белькевич - вони завжди посміхалися»

Динамо Київ 28 Вересня, 18:22 713
Анатолій Дем’яненко: «І Гусін, і Баль, і Белькевич - вони завжди посміхалися»  | 19-27
Легендарний динамівець Анатолій Дем’яненко, під час Матчу пам’яті відповів на запитання журналіста каналу 2+2.

- Сьогодні Матч пам'яті, а ви посміхаєтесь?

- Тому що усмішка - це життя. Вони всі були усміхненими, коли грали. І Гусін, і Баль, і Белькевич - вони завжди посміхалися. Вони залишаться в наших серцях дуже надовго. Ви бачите, які зірки сьогодні грають, просто любо подивитися, що не гравець, то зірка. Усмішка - це щастя для них, вони ж наші друзі, тому ми посміхаємося.

- Андрій Баль, з яким Ви грали, якою він був людиною і партнером на полі?

- Дуже хороший друг, дуже хороший партнер. Андрій завжди посміхався, у нього не було поганого настрою ніколи. Завжди був гарний настрій, навіть якщо у нього був поганий настрій, він нікому не показував. Був душею команди, душею колективу, як у збірній, так і в київському «Динамо».