Сергій Ребров: «Це були світлі люди, завжди було приємно з ними грати та спілкуватися»

Динамо Київ 28 Вересня, 20:18 1192
Сергій Ребров: «Це були світлі люди, завжди було приємно з ними грати та спілкуватися»   | 19-27
Головний тренер «Динамо» Сергій Ребров, який сьогодні зіграв у Матчі пам'яті Белькевича, Баля та Гусіна, відповів на запитання телеканалу 2+2.

Головний тренер «Динамо» Сергій Ребров, який сьогодні зіграв у Матчі пам'яті Белькевича, Баля та Гусіна, відповів на запитання телеканалу 2+2.

- Якими були Белькевич і Гусін? Адже ви знали їх так, як ніхто інший...

- Це були світлі люди, завжди було приємно з ними грати і спілкуватися. Колишні футболісти, легенди «Динамо» приїхали віддати шану цим людям, які були не просто великими гравцями, а й порядними, чесними людьми.

- Ви погодитеся з думкою, що сьогодні більше не матч пам'яті, а матч життя?

- Звичайно. Ви ж бачите, що на поле йде безкомпромісна боротьба, адже ті, хто сьогодні приїхав, віддають на полі все, що у них залишилося. Напевно, будь цей матч десять або п'ятнадцять років тому, то і швидкості були б зовсім іншими. Але навіть так, думаю, цікаво подивитися на людей, які кували славу київського «Динамо», - наводить слова Реброва «dynamomania«.