Андрій Несмачний: «Всі вболівальники та ми, футболісти, втратили гарних друзів»

Динамо Київ 28 Вересня, 20:28 1540
Андрій Несмачний: «Всі вболівальники та ми, футболісти, втратили гарних друзів»    | 19-27
Колишній гравець київського «Динамо» та збірної України Андрій Несмачний, в інтерв'ю для 1927.com.ua, розповів про гравця, який схожий, за своїми ігровими та бійцівськими якостями, на Андрія Гусіна.

Колишній гравець київського «Динамо» та збірної України Андрій Несмачний, в інтерв'ю для 1927.com.ua, розповів про гравця, який схожий, за своїми ігровими та бійцівськими якостями, на Андрія Гусіна.

- З яким настроєм виходили на цей матч?

- Ви самі розумієте, яка гра і по якій причині ми сьогодні усі зібрались, тому, зрозуміло, що ніякого настрою не було.

- Розказати якусь цікаву історію за участю Андрія Гусіна та Валентина Белькевича можете?

- Історій було багато, зараз і не згадати з ходу. Коли настрій є, можна згадати, якісь цікаві, історії. Але зараз настрій зовсім не той. Тим не менш, можна відмітити те, що хлопці справжні друзі, гарні люди з людськими якостями. Гадаю, що всі вболівальники, ми, футболісти, втратили гарних друзів, яких дуже складно знайти сьогодні.

- Наскільки Валентин хвилювався із-за свого звільнення з «Динамо?

- Я цих подробиць не знаю, тому нічого не можу сказати про це.

- Як можете прокоментувати те, що за одну з команд грав син Гусіна – Андрій Гусін-молодший?

- Я не організатор цього матчу. Я вважаю, що зробили правильно, бо він віддзеркалення такої особистості, як Андрій Гусін. Є багато прикладів коли сини були дуже схожі на своїх батьків. Думаю, Андрій зможе вирости в такого футболіста, яким був його батько.

- Є шанси заграти в «Динамо»?

- У кожного є шанс. Головне реалізовувати свої можливості і, я думаю, що в будь якому випадку звернуть увагу на нього.

- Чи є в складі киян гравець, який схожий на Гусіна?

- Складно сказати. Можливо, за бійцівськими якостями – Гармаш. Можна сказати впевнено, що це такий же футболіст, який завжди, на кожному клаптику поля боровся, грає так само самовпевнено, як і Андрій. Тому, я б відмітив Дениса.

- Не збираєтесь починати тренерську кар’єру?

- Я вже багато разів казав, що я себе тренером не бачу, тому, про це немає сенсу говорити.

Розмовляли Олександр Ушаков та Тарас Панченко