Євген Хачеріді: «Динамо» почало більше тримати м`яч»

Динамо Київ 28 Вересня, 20:50 759
Євген Хачеріді: «Динамо» почало більше тримати м`яч»  | 19-27
Захисник «Динамо» Євген Хачеріді, в ефірі «ПроФутбол», розповів про те, як змінилась гра київського «Динамо»

Захисник «Динамо» Євген Хачеріді, в ефірі «ПроФутбол», розповів про те, як змінилась гра київського «Динамо».

- На зміни я звернув увагу з трибун. Почали більше тримати м’яч, не бити його кудись незрозуміло куди. Сергій Ребров сказав, щоб тримали, катали м’яч. Я бачу, що у нас стало набагато краще виходити тримати м’яч, - розповів Хачеріді.